Szczecin, Al. Powstańców Wlkp. 72 bud. 18, teren szpitala na Pomorzanach

Slider - o nas
Uniwersytecka Klinika
Stomatologiczna
Dowiedz się więcej na temat naszej kliniki

Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna
PUM sp. z o.o.

Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna PUM sp. z o.o. jest spółką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie powołaną do życia w 2000 roku początkowo jako NZOZ Specjalistyczna Lecznica Stomatologiczna.

UKS PUM jest obecnie największym stomatologicznym podmiotem leczniczym w regionie. Podstawową działalnością Spółki jest organizowanie i prowadzenie działalności leczniczej w procesie kształcenia studentów stomatologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Dodatkowo UKS PUM kształci największa w województwie  liczbę nowych specjalistów we wszystkich specjalnościach stomatologicznych. Posiadając liczną kadrę bardzo doświadczonych specjalistów i nauczycieli akademickich prowadzimy również specjalistyczne leczenie stomatologiczne w pełnym zakresie.
Image

Z uwagi na specyfikę Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej PUM możecie Państwo wybrać dowolną formę leczenia stomatologicznego.

- Może to być leczenie stomatologiczne w ramach zajęć dydaktycznych ze studentami stomatologii
III, IV i V roku  prowadzone pod nadzorem doświadczonych nauczycieli akademickich

- Możecie Państwo wybrać leczenie u kadry lekarzy specjalistów
pracujących w każdej z poradni Kliniki

- W wypadku leczenia w zakresie Chirurgii Stomatologicznej I Ortodoncji możemy także zaproponować leczenie w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Niezależne od tego na jaką formę leczenia stomatologicznego zdecydujecie się Państwo zawsze gwarantujemy profesjonalizm i indywidualne podejście do problemu oraz kompleksowe rozwiązania  z wykorzystaniem najnowszej wiedzy i nowoczesnych urządzeń medycznych.
Image